• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Pisanie Opowiadań: Twoja Kreatywna Pasja

Różnego rodzaju gry strategiczne praktycznie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród amatorów szeroko rozumianej elektronicznej rozrywki, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły te dają nam niezwykle ciekawą możliwość zbudowania przykładowo własnej firmy właściwie od podstaw; bardzo często nie jest to łatwe zadanie, gdyż każdy gracz musi troszczyć się w nich o sporo różnych kwestii, tak samo jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek realnej działalności. Aktualnie ciekawą propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, bowiem w ich przypadku otrzymujemy dodatkowo możliwość rywalizowania z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do absolutnie najbardziej interesujących tytułów tego typu niewątpliwie zalicza się w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tutaj silnej i przynoszącej odpowiednie dochody firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co naturalnie nie jest niczym prostym. Należy tutaj cały czas dbać na przykład o najwyższy możliwy poziom należących do nas lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, dzięki czemu spędzając z nią swój czas poczujemy się niemalże jak w czasie budowania realnej firmy. Co więcej, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z całego świata, z którymi będziemy oczywiście mogli prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która rzeczywiście jest niesamowicie wręcz ciekawym tematem. Równocześnie jednak świetnie może się przy niej bawić dosłownie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc jak najbardziej warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Kliknij tutaj

2. Zobacz szczegóły

3. Kliknij dla szczegółów

4. Sprawdź tutaj

Modelarstwo: Tworzenie Miniatur Świata

Categories: Hobby

Comments are closed.